Decyzją JM Rektora UTH Radom z dniem 01.06.2021 zostają wznowione wyjazdy za granicę, w tym wyjazdy w ramach Programu Erasmus+!

Szanowni Państwo,

Decyzją JM Rektora UTH Radom z dniem 01.06.2021 zostają wznowione wyjazdy za granicę, w tym wyjazdy w ramach Programu Erasmus+.

Zwracam się z prośbą o zapoznanie się z zasadami wyjazdów pracowników i studentów Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu w ramach Programu Erasmus + w roku akademickim 2020/2021, znajdującymi się na stronie Uczelni: https://dwz.uniwersytetradom.pl/erasmus-2021-2022/. Zgodnie z w/w zasadami dokumenty dot. wyjazdu powinny zostać złożone w Dziale Współpracy z Zagranicą 14 dni przed wyjazdem.

Uprzejmie proszę wszystkich pracowników, którzy zadeklarowali chęć wyjazdu w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021 o ich realizację. Nadmieniam, że w roku akademickim 2020/2021 została poszerzona oferta współpracy z uczelniami partnerskimi, m in. w Chorwacji, Bułgarii, Cyprze oraz Macedonii Północnej. Wykaz podpisanych umów znajdziecie Państwo w Zakładce Erasmus+.

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z programem Erasmus+ proszę o kontakt.

dr inż. Mariola Mendrycka

Wydziałowy Koordynator Programu Erasmus+