Szanowni Państwo!

Biblioteka Główna UTH zaprasza do korzystania z testowego dostępu do baz z zakresu medycyny i nauk pokrewnych. Mamy nadzieję, że w tym trudnym czasie zdalnego nauczania, bazy te będą pomocnym narzędziem wyszukiwania materiałów.

Dostęp do baz jest możliwy w sieci UTH oraz z komputerów domowych dla posiadaczy aktywnych kont e–mail w domenach uthrad.pl oraz student.uthrad.pl

Informacje o bazach znajdują się w zakładkach: Aktualności , Bazy danychE-dziedzinowo  strony www Biblioteki Głównej.

Baza na platformie EBSCOhost (dostęp do 22 maja 2021) – informacja

Bazy na platformie EBSCOhost (dostęp do 30 czerwca 2021) – informacja

Bazy wydawnictwa McGraw-Hill (dostęp do 17 maja 2021) – informacja

• AccessMedicine (zakres – medycyna, pielęgniarstwo)