Cykl wykładów “Zachowania zdrowotne w Grecji podczas pandemii / Health behaviours in Greece during a pandemic” – wykład V 08.06.2021

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu “Zachowania zdrowotne w Grecji podczas pandemii / Health behaviours in Greece during a pandemic”, który poprowadzi prof. Nikolaos Bakalis. Wykład odbędzie się dnia 08.06 o godzinie 9:00 na platformie MS Teams.

Temat spotkania – Zachowania pielęgniarek i pielęgniarzy w profesjonalnej praktyce klinicznej LINK

WYKŁAD DEDYKOWANY SZCZEGÓLNIE DLA STUDENTÓW PIELĘGNIARSTWA

Dr Nick Bakalis, prof University of Patras

Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie w Patras oraz Uniwersytecie w Manchesterze. Pracę doktorską obronił na Uniwersytecie w  Hull. Członek Stowarzyszenia Pielęgniarek i Pielęgniarzy Greckich. Autor wielu ważnych publikacji.