INFORMACJA DZIEKANA WNMiNoZ

Szanowni Państwo,

► Niniejszym informuję, że od dnia: 23.11.2020 roku – na wszystkich kierunkach kształcenia: laboratoria, ćwiczenia kliniczne, zajęcia praktyczne – będą odbywały się w formie stacjonarnej, z zachowaniem zaleceń GIS i wytycznych MNiSW, związanych z reżimem sanitarno-epidemiologicznym.

► Zgodnie z dzisiejszą decyzją JM Rektora – od dnia 23.11.2020 roku, rozpoczną się również ćwiczenia kliniczne w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu – dla kierunku lekarskiego.

► Szczegóły, między innymi dotyczące testów na koronawirusa – zostaną przekazane przez Koordynatora ćwiczeń klinicznych na kierunku lekarskim.

dr hab. n. med. Leszek Markuszewski, prof. UTH Rad.
Dziekan
Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu