Informacja Dziekana WNMiNoZ

►  Niniejszym informuję, że zajęcia praktyczne, w tym ćwiczenia kliniczne – w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 – będą odbywały się w trybie zdalnym, aż do odwołania.

► Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki (z dnia 23 października 2020 r.), taka forma prowadzenia zajęć – umożliwia uzyskanie nie więcej  niż 20% liczby punktów ECTS (w odniesieniu do każdego przedmiotu, realizowanego w formie zajęć praktycznych, lub ćwiczeń klinicznych).

► Pozostała część zajęć praktycznych, lub ćwiczeń klinicznych – (80% liczby punktów ECTS) – odbędzie się w trybie stacjonarnym, w momencie zahamowania tak gwałtownego rozprzestrzeniania się koronawirusa.

► Powyższe zarządzenie dotyczy realizacji procesu dydaktycznego na kierunkach: Lekarskim, Fizjoterapii i Pielęgniarstwa

DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK MEDYCZNYCH I NAUK O ZDROWIU
Dr hab. n. med. Leszek MARKUSZEWSKI, prof. UTH Rad.