“Nonlinear Life. Online Edition” – program szkoły letniej, dający możliwość edukacji i rozwoju kompetencji zawodowych!

Szanowni Studenci,

W ramach nawiązanej pomiędzy naszymi Uniwersytetami współpracy, mamy przyjemność przedstawić projekt Szkoły Letniej – “Nonlinear Life. Online Edition” .

Wydarzenie, organizowane wspólnie przez Uniwersytet w Bergamo (Włochy) i Politechnikę w Rydze (Łotwa), będzie się odbywać w dniach 26-29 lipca 2021 r..

Wykłady pt. “Advances in materials for medicine” wygłoszą profesorowie z Holandii, Wielkiej Brytanii, Serbii, Turcji, Włoch i Łotwy, a także praktycy z sektora biomedycznego (firmy, laboratoria, ośrodki rehabilitacyjne).

Po ukończeniu programu, uczestnikom zostanie przyznany certyfikat i 3 punkty ECTS (European Credit Transfer System).

Letnia Szkoła jest otwarta dla studentów studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich z wykształceniem w dziedzinie: medycyny, inżynierii, nauk przyrodniczych. Będzie koncentrować się właściwościach biomateriałów metalicznych, polimerowych, ceramicznych, kompozytowych i nanostrukturalnych oraz nowych osiągnięciach w danej tematyce.

Więcej informacji o Letniej Szkole można znaleźć pod linkiem: www.unibg.it/nonlinearlife  oraz na załączonym plakacie NLL 2021 – Poster. Termin składania wniosków upływa 10 lipca. Wszelkie pytania proszę kierować pod adres nonlinearlife@unibg.it.

Pozdrawiam serdecznie,

Ēriks Badamšins