Obowiązkowe szkolenie BHP

OBOWIĄZKOWE SZKOLENIE BHP

dla kierunków: Fizjoterapia, oraz Pielęgniarstwo

► W dniu 21 października 2020 roku – od godz. 16.00 – odbędzie się obowiązkowe szkolenia BHP; prowadzone w sposób zdalny  (z wykorzystaniem platformy MS Teams), dla kierunków studiów: Fizjoterapia i Pielęgniarstwo.

► Szkolenie BHP będzie prowadził dr hab. inż. Krzysztof Śmiechowski, prof UTH Rad.

► Z odbytego – obowiązkowego szkolenie z zakresu BHP – będzie wystawiona ocena “zal.” w Wirtualnej Uczelni