Zatrudnimy Pielęgniarzy/Pielęgniarki
w zespole DaVita w Grójcu i innych lokalizacjach!

O firmie:

Nie jesteśmy po prostu firmą. Jesteśmy społecznością, która troszczy się
o swoich pacjentów i siebie nawzajem najlepiej jak potrafi. W DaVita naprawdę nam na sobie zależy. Ponad 90% z nas mówi, że panuje tu świetna atmosfera. Koleżeńskość, nierzadko przyjaźń, adekwatne wsparcie, to coś, co każdy otrzymuje tu każdego dnia.

Opis stanowiska:

– opieka nad pacjentami stacji dializ,

– przygotowanie i prowadzenie zabiegów hemodializy.

Oczekujemy:

– wykształcenie min. średnie medyczne – preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo,

– komunikatywności i empatii w pracy z pacjentami,

– posiadania aktualnego prawa wykonywania zawodu

– umiejętności pracy w zespole,

– gotowości do podejmowania wyzwań,

– mile widziane doświadczenie w nefrologii i dializoterapii.

Oferujemy:

– unikatową kulturę organizacyjną wyrażoną słowami „najpierw społeczność, potem firma”,

– możliwość nabierania wielu cennych doświadczeń zawodowych
w wymagającej branży medycznej,

– programy EAP oraz inne wspierające dobrostan naszych koleżanek
i kolegów,

– stabilne zatrudnienie w oparciu o wybraną przez kandydata formę,

– uznanie i satysfakcję z wykonywanej pracy,

– elastyczny czas pracy (dla wybranych stanowisk).

*Zapraszamy również osoby bez doświadczenia – zapewniamy szkolenie.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy zostały otwarte rekrutacje w następujących lokalizacjach: Nakło, Śrem, Grójec, Legnica, Malbork, Pszczyna, Żory, Gostyń, Turek, Pruszków, Kędzierzyn-Koźle, Grajewo, Radzyń Podlaski, Łęczna, Olkusz, Ustroń, Staszów, Zgierz, Nowy Tomyśl, Golub Dobrzyń, Głogów, Warszawa, Katowice, Tomaszów Mazowiecki.

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt:

– telefon: 728 414 249

– email: praca@davita.com

Zapraszamy również na naszą stronę https://davita.pl/

Informujemy, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów

Data publikacji

Kategoria

Podobne wpisy

Nie