Ogłoszenie Uczelnianej Komisji Wyborczej!

W związku z wakatem  w Senacie w grupie profesorów oraz profesorów UTH na Naszym Wydziale zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające do Senatu Uczelni na kadencję 2020-2024.

Zgłoszenia kandydatów w wyborach na członka Senatu można składać w Sekretariacie Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu  w pok. 105 w dniach od 13 października (w godzinach pracy Sekretariatu) do 21 października do godz. 12.00.

Wybory będą się odbywały zgodnie z następującym harmonogramem:

I tura – 27 października 2021 – godz. 14.00, sala 115, Centrum Diagnostyki Obrazowej,
II tura – 3 listopada 2021 – godz.14.00, sala 115, Centrum Diagnostyki Obrazowej.

Uprzejmie prosimy Szanownych Państwa Profesorów o niezawodne przybycie na wybory.