Warsztaty doskonalenia zawodowego pt. “Edukacja medialna z eTwinning oraz walka z dezinformacją”, 6-8 kwietnia 2021 r.

W dniach 6-8 kwietnia zapraszamy na warsztaty doskonalenia zawodowego pt. „Edukacja medialna z eTwinning oraz walka z dezinformacją”. Wydarzenie odbędzie się w formie online.

Edukacja medialna i walka z dezinformacją to ogłoszony przez Komisję Europejską temat roku 2021. Poruszane na warsztatach zagadnienia z pewnością będą atrakcyjne i przydatne, zwłaszcza dla nauczycieli pracujących w obecnych czasach. W ramach wydarzenia odbędą się wykłady oraz praktyczne sesje warsztatowe. Do współpracy zaproszeni zostali eksperci z omawianej dziedziny, Ambasadorzy eTwinning oraz doświadczeni metodycy. Do udziału zapraszamy nauczycieli każdej specjalności jak również wykładowców kierunków pedagogicznych w szkołach wyższych.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie wydarzenia: LINK