Webinarium pt. “COVID-19 wiedza na dziś”

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.04.2021r. odbyło się webinarium pt.: “Covid-19 wiedza na dziś”, którego prelegentem był
dr Paweł Grzesiowski – ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19.

Serdecznie dziękujemy Pani mgr Małgorzacie Sokulskiej – Przewodniczącej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Radomiu – organizatorowi spotkania naukowego, za umożliwienie bezpłatnego udziału w powyższym wydarzeniu studentom pielęgniarstwa oraz członkom Studenckich Kół Naukowych: „Nowoczesne Pielęgniarstwo” oraz „Niebanalni”.

Podziękowania kierujemy również do naszych studentów, którzy tak licznie wzięli udział w webinarium oraz wykazali ogromne zainteresowanie, zadając pytania naszemu ekspertowi Panu dr Pawłowi Grzesiowskiemu na czacie.

Opiekunowie Studenckich Kół Naukowych:

„Nowoczesne Pielęgniarstwo” – dr n. o zdr. Dotota Trybusińska, dr n. o zdr. Małgorzata Chmielewska

„Niebanalni” – dr n. biol. inż. Mariola Mendrycka, ks. dr Mariusz Wilk