Webinarium pt. “Profilaktyka zakażeń w gabinetach kosmetycznych, tatuażu oraz SPA”

Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu serdecznie zaprasza wszystkich Studentów oraz Pracowników kierunku Kosmetologia na webinarium pt. “Profilaktyka zakażeń w gabinetach kosmetycznych, tatuażu oraz SPA”, które odbędzie się przez platformę MS Teams dnia 05.05.2021. w godzinach 12.00 – 14.30.
Prelegentką będzie Pani mgr Magdalena Dubińska – Rejent – absolwentka biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, diagnosta laboratoryjny z kilkunastoletnim doświadczeniem w laboratorium mikrobiologicznym, konsultant ds. higieny w firmie Ecolab.

Link do wydarzenia