Wolontariat w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym

Informujemy, że z inicjatywy Władz Rektorskich i Władz Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UTH w Radomiu zostały podjęte działania mające zapewnić, zgodnie z oczekiwaniami Ministra Zdrowia, udział studentów kierunków medycznych (lekarski, pielęgniarstwo i fizjoterapia) w walce w pandemią koronawirusa.
Z dumą możemy podkreślić, iż inicjatywa ta, zakładająca dobrowolny udział, spotkała się z szerokim odzewem studentów. Na dzień dzisiejszy zgłosiły się aż 182 osoby. Będą one kierowane do działań w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu.