Serdecznie zapraszamy na wykład dr hab. n. med. Agnieszki Woźniak-Kosek pt. “Laboratorium mikrobiologiczne w dobie pandemii SARS-CoV-2”

Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu serdecznie zaprasza wszystkich Pracowników oraz Studentów na wykład dr hab. n. med. Agnieszki Woźniak-Kosek pt. “Laboratorium mikrobiologiczne w dobie pandemii SARS-CoV-2″, który odbędzie się dnia 8.04.2021 o godzinie 17.00 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Dr hab. n. med. Agnieszka Woźniak-Kosek jest specjalistą w zakresie mikrobiologii, epidemiologii  i zdrowia publicznego.
Kieruje Zakładem Diagnostyki Laboratoryjnej
w Wojskowym Instytucie Medycznym, Centralnym Szpitalu Klinicznym MON w Warszawie.

LINK DO WYDARZENIA