W dniu 11 czerwca 2021 r. student kierunku Pielęgniarstwo I° Filip Miłosz Tkaczyk uczestniczył w XII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Nauka i pasja kluczem do sukcesu” organizowanej przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Celem niniejszej konferencji była promocja działalności młodych naukowców, prezentacja badań i poglądów oraz integracja środowisk akademickich.

Reprezentując Studenckie Koło Naukowe „Nowoczesne Pielęgniarstwo” przedstawił prezentację pod tytułem „Udział personelu pielęgniarskiego w opiece nad pacjentem z chorobą reumatyczną zastawki tętnicy głównej po zabiegu TAVI”, za którą otrzymał wyróżnienie.

Konferencja odbyła się w formie zdalnej, na platformie Webex. Uczestniczyło w niej 114 osób z 37 uczelni z całego kraju, konferencja była podzielona na sześć paneli tematycznych m.in. Nauki medyczne i zdrowie, do której należała praca naszego studenta.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!