Zaproszenie na szkolenie online poświęcone platformie AccessMedicine prowadzone przez wydawnictwo McGraw-Hill oraz firmę ABE-IPS

Szanowni Państwo,

W imieniu wydawnictwa McGraw-Hill oraz firmy ABE-IPS chciałabym serdecznie zaprosić Państwa do uczestnictwa w szkoleniu online poświęconemu platformie AccessMedicinedo której dostęp posiadamy do dnia 17 maja b.r.

Webinarium odbędzie się w środę 28 kwietniaw godzinach 14:00 –15:00.

Podczas szkolenia przedstawiona zostanie funkcjonalność rozwiązań przeznaczonych dla wykładowców, studentów, klinicystów, stażystów oraz rezydentów. Poruszone zostaną następujące obszary:

• Kluczowe podręczniki z różnych dziedzin medycyny
  • Narzędzia do zdalnego uczenia się, w tym integracja z LMS
  • Rzeczywiste scenariusze interakcji z pacjentami
  • Biblioteka multimedialna, w tym filmy proceduralne
  • Pytania i odpowiedzi służące do samooceny
  • Monografie leków
  • Zalety profilu osobistego MyAccess
  • Wsparcie dla użytkowników, w tym zasoby do nauki na odległość

Szkolenie zostanie przeprowadzone w języku angielskim. Będzie można zadawać pytania. W razie potrzeby zapewnimy pomoc w tłumaczeniu na język polski.

PREZENTER: Wesley Holloway, MLS – bibliotekarz należący do program Customer Success w wydawnictwie McGraw Hill. Przez cztery lata pracował jako bibliotekarz na wydziale nauk o zdrowiu na Universitecie w Tennessee. Wesley zdobył tytuł MLS na Uniwersytecie w Indiana i poświęca się edukacji użytkowników. Można się z nim skontaktować bezpośrednio pod adresem wesley.holloway@mheducation.com .

Zaproszenia dostępne w plikach PDF:

-Pobierz plik PDF: Webinar AccessMedicine PL

-Download PDF file: Webinar AccessMedicine EN

W celu dołączenia do webinarium należy kliknąć w link CLICK HERE TO JOIN THE SESSION.