Czasopisma naukowe – Biblioteka UTH

Katedra Medycyny
Czasopisma polskie w wersji drukowanej prenumerowane na rok 2021 dla Wydziału Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu UTH gromadzone w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. K. Pułaskiego w Radomiu

1. Fizjoterapia Polska
2. HolisticHealth
3. Kosmetologia Estetyczna
4. Magazyn Pielęgniarki i Położnej
5. Medycyna Sportowa
6. Niepełnosprawność I Rehabilitacja
7. Pielęgniarstwo XXI Wieku
8. PolishJournal of Cosmetology
9. Postępy Fitoterapii
10. Rehabilitacja Medyczna
11. Rehabilitacja w Praktyce
12. Roczniki Państwowego Zakładu Higieny
13. Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne

Czasopisma elektronicznie z licencji krajowej w programie Wirtualnej Bibliotece Nauki dostępne w sieci uczelnianej UTH i komputerów domowych za pomocą systemu dostępu HAN dla posiadaczy aktywnych kont e–mail w domenach uthrad.pl, student.uthrad.pl.

►Science Direct (Elsevier
►Springer Link
►Wiley Online Library
►Nature
►Science
►EBSCOhost

E- czasopisma– wyszukiwarka  czasopism wydawców Elsevier, Springer i Wiley
E-książki – przeglądarka dziedzinowa i wyszukiwarka książek Elsevier, Springer i Wiley

Bazy cytowań czasopism w licencji krajowej (WBN)

►Scopus
►Web of Science

Bazy czasopism w dostępie testowym możliwość korzystania w sieci uczelnianej i komputerów domowych za pomocą systemu dostępu HAN dla posiadaczy aktywnych kont e–mail w domenach uthrad.pl, student.uthrad.pl.

►Karger

Czasopisma naukowe dostępne na terminalu Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowej w Czytelni Baz Danych w budynku Biblioteki Głównej

►Academica

Czasopisma w wolnym dostępie polecane przez Bibliotekę Główną UTH