Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu

Kontakt

DZIEKAN WYDZIAŁU NAUK MEDYCZNYCH I NAUK O ZDROWIU
Dr hab. n. med. Leszek Markuszewski, prof. UTH Rad.

Tel. +48 48 361 7350
e-mail: dziekan.wnminoz@uthrad.pl

Prodziekan
Dr inż. Emilia Klimaszewska
Tel. +48 48 361 7350
e-mail: e.klimaszewska@uthrad.pl

Prodziekan
Dr n. med. Łukasz Wysieński
Tel. +48 48 361 7350
e-mail: l.wysienski@uthrad.pl

Prodziekan
Dr n. o zdr. Justyna Natora
Tel. +48 48 361 7350
e-mail: j.natora@uthrad.pl

Mgr Monika Gruszczyńska
Tel. +48  48 361 7350
e-mail: m.gruszczynska@uthrad.pl

mgr Aldona Wasiak
Tel. +48 48 361 7350
e-mail: a.wasiak@uthrad.pl

mgr Karina Fryze-Kopania
Tel. +48 48 361 7350
e-mail: k.fryze-kopania@uthrad.pl

mgr. inż. Maria Marta Nowocień
Kierownik
Lekarski 3 rok
tel. +48 48 361 7441
e-mail: bos.2@uthrad.pl: maria.nowocien@uthrad.pl

mgr. inż. Małgorzata Marczewska
Lekarski 2 rok
Fizjoterapia
Pielęgniarstwo
tel. +48 48 361 7351
e-mail: m.marczewska@uthrad.pl

Izabela Dresler
Lekarski 1 rok
tel. +48 48 361 7449
e-mail: i.dresler@uthrad.pl

Jolanta Sikorska
Kosmetologia
tel. +48 48 361 7353
e-mail: j.sikorska@uthrad.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close