Wydział Nauk Medycznych i Nauk o Zdrowiu

Opiekunowie roczników

Katedra Fizjoterapii

Cykle kształcenia Rok studiów Opiekun Adres mailowy
2017/2018 IV dr Łukasz Wojciechowski i.wojciechowski@uthrad.pl
2018/2019 III mgr Zbigniew Wojtunik z.wojtunik@uthrad.pl
2019/2020 II dr Renata Orawiec r.orawiec@uthrad.pl
2020/2021 I dr Marian Gawinek m.gawinek@uthrad.pl

 

Katedra Kosmetologii

Cykle kształcenia Rok studiów Opiekun Adres mailowy
2019/2020 III dr Ewa Jabłońska e.jablonska@uthrad.pl
2020/2021 II mgr Beata Markwart b.markwart@uthrad.pl
2021/2022 I dr Renata Janiszewska r.janiszewska@uthrad.pl

 

Katedra Medycyny

Cykle kształcenia Rok studiów Opiekun Adres mailowy
Studia stacjonarne
2017/2018 V dr Kornelia Polok k.polok@uthrad.pl
2018/2019 IV dr Małgorzata Stolarek m.stolarek@uthrad.pl
2019/2020 III dr Jerzy Berbecki j.berbecki@uthrad.pl
2021/2022 I prof. dr hab. Sławomir Lewicki s.lewicki@uthrad.pl
Studia niestacjonarne
2017/2018 V prof. dr. hab. Andrzej Krupienicz a.krupienicz@uthrad.pl
2018/2019 IV dr Radosław Krupa r.krupa@uthrad.pl
2019/2020 III dr Krzysztof Pastewka k.pastewka@uthrad.pl
2021/2022 I prof. dr hab. n. biol. Roman Zieliński r.zieliński@uthrad.pl

 

Katedra Pielęgniarstwa

Cykle kształcenia Rok studiów Opiekun Adres mailowy
II Stopień
2020/2021 II dr Dorota Trybusińska d.trybusinska@uthrad.pl
2021/2022 I dr Małgorzata Chmielewska m.chmielewska@uthrad.pl
I Stopień
2019/2020 III mgr Anna Adam a.adam@uthrad.pl
2020/2021 II mgr Aneta Musiał a.musial@uthrad.pl
2021/2022 I dr Mariola Mendrycka m.mendrycka@uthrad.pl

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close