Pełnomocnik ds. Systemu POL-on

dr  n. biol. Renata Janiszewska
tel. (48) 361-78-88
e-mail: r.janiszewska@uthrad.pl

• ZARZĄDZENIE R-70/2020 Rektora Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu z dnia 22 grudnia 2020 r. w sprawie: określenia ogólnych zasad wprowadzania danych do Zintegrowanego Systemu Informacji o Szkolnictwie Wyższym i Nauce POL-on.

Do zadań Koordynatora Systemu POL-on należy w szczególności:

1) nadzór nad terminowym i rzetelnym przekazywaniem danych do Systemu POL-on,

2) nadzór nad przyznawaniem dostępu i nadawaniem uprawnień do Systemu POL-on pracownikom UTH Radom,

3) koordynacja i nadzór nad prawidłową współpracą wszystkich uczestników procesu raportowania danych do Systemu POL-on,

4) przekazywanie kierownikom jednostek informacji dotyczących funkcjonowania Systemu na wniosek Administratora Systemu POL-on w UTH Radom,

5) składanie Rektorowi raportów o stanie realizacji zadań w zakresie przekazywania danych do Systemu POL-on.